Kontakt

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy

Skontaktuj się z nami!

Ośrodek rekreacyjno wypoczynkowy - 4 Pory Roku


4 Pory Roku - noclegi

  • Rezerwacje noclegów telefonicznie:
    Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 17:00
  • Rezerwacja ONLINE 24/7:
4PoryRoku na Booking.com
Jak dojechać do Ośrodka?
Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Masz jakieś pytania, chciałbyś szerzej poznać naszą ofertę, wynająć pokój, apartament, kilka domków, przyjechać kilkudziesięcio osobową grupą, dowiedzieć się czegoś bardziej szczegółowo, lub też uzyskać odpowiedź na inne kwestie?

Zostaw nam wiadomość za pomocą formularza. Dołożymy wszelkich starań aby udzielić Ci odpowiedzi tak szybko jak to tylko możliwe.

Dojazd do ośrodka

Samochodem

Dzięki świetnej infrastrukturze drogowej łączącej Węgierską-Górkę z resztą Polski dojazd do naszego ośrodka jest szybki i bezproblemowy. Do naszej miejscowości wiedzie droga ekspresowa dzięki czemu mogą Państwo bezpośrednio zjeżdzając z niej znaleźć się w miejscowości docelowej bez zbędnego kluczenia lokalnymi drogami. Na miejscu znajduje się obszerny, ogrodzony, dedykowany parking dla klientów

PKP, Busem

Przez Węgierską-Górki wiedzie trakt kolejowy, dzięki któremu mogą Państwo bardzo łatwo dostać się do naszej miejscowości korzystając z bezpośrednich połączeń kolejowych. Na terenie Węgierskiej-Górki znajduje się również dworzec autobusowy. Istnieje także szeroka sieć połączeń busowych łączących Węgierską Górkę z Żywcem oraz okolicznymi miejscowościami.


Dane adresowe:

  • Adres: „4 Pory Roku”
    ul. Parkowa 5
    34-350 Węgierska-Górka
4PoryRoku na Booking.com